Łączna liczba wyświetleń

Translate

niedziela, 20 października 2013

Czekamy na wyjazd...

Witajcie :O)

zacznę od podziękowań dla Was Kochane...- miło mi, że moje cukierasy spodobały się Wam- losowanie już niebawem *łapkami mojej Vicki !!!! 

Już w przyszły piątek , w nocy wyjeżdżamy do Poznania- Vicki ma od jutra dwa tygodnie ferii jesiennych i postanowiliśmy jeden z nich spędzić w Polsce... Nie będzie to jednak tylko wypoczynek, nie wiem czy kiedykolwiek wspominałam, ale mamy w Poznaniu mieszkanie dwupokojowe, które właśnie przechodzi kompletną przebudowę i modernizację- dosłownie wszystko od instalacji po okna i drzwi- wszystko to z myślą o przyszłych lokatorach... Bo choć bardzo bym nie chciała naszego gniazdka wynajmować... muszę. Chciałabym trafić na takich ludzi, którzy docenią walory tego mieszkania , jego swieżość i standard... i uszanują jak własne. 
Macie może jakieś doświadczenia w tym temacie??? Jak najlepiej szukac wynajmujących, czy lepiej wśród znajomych czy może obcych itd... ???
...a piątek to Święto Wszystkich Świętych i będę miała możliwość odwiedzić groby bliskich...Taty, Dziadków...razem z Rodziną spędzić ten dzień.

Zostawiam Wam mój jesienny bukiet


Uściski
Ania