Łączna liczba wyświetleń

Translate

wtorek, 16 lipca 2013

Finałowe odliczanie...

Witajcie Kochane,
...właściwie nie wiem od czego zacząć- czasu brak, jesteśmy na finiszu szkolnym- w naszym landzie 19 lipca jest ostatnim dniem roku szkolnego- więc byle do piątku... Vikunia zakończyła rok ze średnią 1,7 co w niemieckiej skali jest bardzo dobrym wynikiem *na polską to pomiędzy 5 i 6. Cieszę sie bardzo, bo przed Nią kolejny ostatni rok /czwarta klasa a potem... mam nadzieję gimnazium. Vicki jest dwujęzyczna - ma dodatkową trudność... czasami wtrąci coś po polsku na niemieckim - hihiiii!!!!!!!

TRADYCJĄ SĄ COROCZNE SPOTKANIA KLASOWE NA KONIEC...TYM RAZEM BYLIŚMY Z CAŁĄ KLASĄ NA... RYBACH/ ZŁOWILIŚMY (nasza rodzina) W SUMIE 7 SZTUK (poniżej nasze pstrągi) !!!!Wsobotę 20 lipca wyjeżdżamy do Polski/ pierwszy tydzień spędzimy w Poznaniu, drugi w Białce Tatrzańskiej a trzeci  w Nędzy koło Raciborza u Teściów. Cieszę się bardzo, bo jesteśmy w tym roku naprawdę zmęczeni ...
                                                                           ****

Pięknie dziękuję za tyle miłych komentarzy pod ostatnim pośpiesznym postem i za chęć udziału w moim Candy- już tylko kilka dni- ZAPRASZAM!!!

...i jeszcze dwie  miłe rzeczy- Natalia Wanilia zaprosiła mnie do zabawy ...POKAŻ CO MASZ W TOREBCE-
...proszę bardzo


 obowiązkowo: okulary przeciwsłoneczne - przez cały rok + etui, portfel, klucze, plaster opatrunkowy ,telefon, chusteczki, notesik i długopis, guma do żucia i kilka amuletów*TU WIDAĆ DWA KAMYKI -KLEJNOTY MADE IN VICKI


... a druga to to, że u Różyczki z GDZIE NASZA KRAINA NABIERA BARW wygrałam dodatkową nagrodę w Candy- co to za cukieras pokażę po urlopie, bo paczka dotarła do mojej Mamy i czeka na nas...juz nie mogę się doczekać, wiem- że czekają na mnie same śliczności!!!!!!!!
2012 -"lato"

Kochane- życzę Wam wielu wspaniałych letnich dni, dużo odpoczynku i uśmiechu!!!!! Do następnego posta!!!!!!

Buziaki
Ania