Łączna liczba wyświetleń

Translate

piątek, 29 listopada 2013

...tyci przed pierwszą Adwentu!!!

Kochane Dziewczyny!!!!!!!

... witam Was cieplutko (a jakże) z bardzo pochmurnego i nijakiego pogodowo Burscheidu.../ plucha dziś była za oknem a ja dzielnie właśnie okna czyściłam i takie gruntowne przedadwentowe porządki zrobiłam...
Tutaj, w Niemczech właśnie adwent lśni świątecznie, wszystko pięknie podekorowane... to piękny czas, czas wyczekiwania i radości!!! Wszędzie Weihnachtsmarkt-y (swiąteczne jarmarki pełne barw i zapachów grzańca, słodkości...) Kocham ten czas !!!!!! Poza tym nasza panna V. przygotowuje się do DZIADKA DO ORZECHÓW - szkoła i chór do którego należy przygotowuje przedstawenie z baletem i orkiestrą. Miło nam, bo nasza V. bardzo angażuje sie w takie akcje... ta jest szczególna, bo i prasa (nawet z Kolonii-hihi) i tv sie tym interesuje DZIADEK DO ORZECHÓW ... - dobrze, że poza tabletami i innymi ma także TAKIE zainteresowania !!!

PRZGOTOWAŁAM TEŻ KILKA DEKORACJI...nasz stroik to poprostu troche świerku, szyszki modrzewiu i cztery aniołki... pamiątka Komunijna mojego siostrzeńca.
 

Miałam kupić świece w ikei -1234..., ale miałam je w ub. roku/ nie chciałam powtarzać. Ta malutka choineczka u Vikuni i girlanda na lustrem- to zakupy z Ikei/ seria fejka, wyglądają dośc autentycznie.


Na gałązce świerkowej wisi dumnie cudna szydełkowa gwiazdka/ prezent dla mnie -jeszcze letni od Natalii Wanilli *jeszcze raz dziękuję Natalko!!!
Kochane - życzę Wam wspaniałego i pełnego radości i blasku Adwentu!!!
Przesyłam dużo uścisków
Ania
P.S. ... zapomniałam, produkuję kartki metodą stempelków paluszkowych/ jak będą gotowe pokażę!!!