Łączna liczba wyświetleń

Translate

czwartek, 13 czerwca 2013

Królestwo Panny V.+ rejs urodzinowy...

Witam Was Kochane!!!!!!!!!

bardzo Wam dziękuję za odwiedziny i pozostawiony po sobie ślad w postaci komentarzy/ bardzo to dla mnie miłe i zachęcające do dalszych działań... Czerwiec jest u  nas miesiącem urodzinowym- świętuję ja i mój D. i mój Teść... także kilka miłych koleżanek naszej panny.

Z tej okazji planuję w najbliższym czasie CANDY...-moje pierwsze, część cukierasków już mam... ale o tym w swoim , niedługim czasie!!!  :O)

Z okazji moich urodzin zafundowaliśmy sobie rejsik statkiem po Renie -z Koblenz do Boppart. i z powrotem. Pięknie było, tylko lało jak wściekłe... na koniec wyprawy wybraliśmy sie do Indyjskiej restauracji w Koblenz...- pierwszy raz spróbowałam tej kuchni, ale nie do końca trafia w mój gust kulinarny!


 
  
 


 
 
 

Chcę Wam też pokazać malutką komodę, która jest częścią pokoiku dziewczęcego z początku XX wieku... dostałam ją od znajomych, miała trafić na śmietnik-na zdjęciach przed i po malowaniu. Vicki ma w pokoiku meble z IKEA/ antracytową szafę i witrynkę/ więc pomyślałam, że komódkę też pomaluję na taki kolor.../ nie ma niestety wielkiego wyboru kolorów w moim markecie budowlanym w Burscheid... do komódki dopasowałam ceramiczne uchwyty kupione kiedyś w Holandii-myślę, że pasują dobrze. Na zdjęciach widzicie pokój Vicki/ taki jaki jest na codzień/ królestwo 8-latki...Pozdrawim Was i ściskam
Ania